Föremål som liknar akvarell Conny Burman
9487 WATERCOLOUR
Sold: SEK 100
Sold den 20 februari 2023
6573 WATERCOLOUR
Sold: SEK 200
Sold den 19 december 2022
3201 WATERCOLOURS
Sold: SEK 1500
Sold den 3 oktober 2022
2068 WATERCOLOURS
Sold: SEK 6000
Sold den 26 september 2022
4168 WATERCOLOUR
Conny Burman (1831-1912), 'Djurgården', 26 x 18,
Sold: SEK 300
Sold den 28 januari 2013
5052 WATERCOLOUR
Conny Burman, 16 x 25, Fiskestuga,
Sold: SEK 100
Sold den 26 september 2011
7324 WATERCOLOUR
Conny Burman, Dalarö, 25x17,
Sold: SEK 300
Sold den 22 augusti 2011
2593 WATERCOLOUR
Conny Burman, Dalarö 1895, 28x20,
Sold: SEK 100
Sold den 21 september 2009
5420 WATERCOLOUR
signerad Conny Burman 1899, 27x18
Sold: SEK 100
Sold den 1 december 2008